Apie projektą

Populiariausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ – tai intriguojančios ir dėmesį kaustančios konkurencinės kovos, tikras gyvenimas, intrigos ir meilė. Pajūryje įsikūrusiame pramogų komplekse „Atostogų parkas“ apsigyvens net dvylika bebaimių ir charizmatiškų dalyvių, kurie bus padalinti į dvi komandas po šešis žmones. Realybės šou dalyviai filmavimo kamerų bus stebimi 24 valandas per parą. Šou nugalėtojas pelnys neįkainojamą prizą – sėkmę nulemsiantį žvaigždės kontraktą!

Dalyviai ne tik dieną ir naktį dirbs bare pramogų komplekse „HBH“, kovos dėl klientų, atliks specialias projekto kūrėjų ar žiūrovų pasiūlytas užduotis, rengs išskirtinius vakarėlius baro lankytojams, bet ir linksmins poilsiautojus iš visos Lietuvos.

Dviem tarpusavyje konkuruojančioms dalyvių komandoms vadovaus Ramūnas Vyšniauskas ir Vitalijus Cololo. Tiesiogines projekto transliacijas ves ir pernai žiūrovus sužavėjęs vedėjų duetas – Vaida Skaisgirė ir Justinas Jankevičius.

„2 Barai“ – kiekvieną pirmadienį-ketvirtadienį 21 val. per TV3 ir visą parą portale tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį, 19:30 val., iš saulėtame pajūryje esančios „Floros Simfonijos“ TV3 žiūrovų lauks tiesioginės transliacijos, kuriose du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis įnirtingoje išlikimo kovoje.