Apie projektą

Karščiausias TV3 vasaros projektas „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – tai intriguojančios ir dėmesį kaustančios konkurencinės kovos, tikras gyvenimas, intrigos ir meilė.

Greitkelyje Kaunas-Klaipėda įkurtuose dviejuose baruose apsigyvena dvylika bebaimių, charizmatiškų dalyvių, kurie padalinami į dvi komandas po šešis žmones. Filmavimo kameros juos stebi 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. 

Dalyviai dieną ir naktį dirba dviejuose baruose, atlieka specialias projekto kūrėjų ir žiūrovų pasiūlytas užduotis, rengia išskirtinius vakarėlius lankytojams ir net keliauja po Lietuvą. Nugalėtojo laukia šlovė ir įspūdingas prizas – „Fiat 500x“ visureigis.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3 bei visą parą naujienų ir pramogų portale tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“:  kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

Dviejų tarpusavyje konkuruojančių komandų vadovai – Gerda Stiklickienė ir Vitalijus Cololo. Projekto tiesioginių transliacijų vedėjai – Vaida Skaisgirė ir Justinas Jankevičius.


Grill express
Daugeliškių kaimas
Raseinių rajono savivaldybė
Ariogalos seniūnija
Koordinatės: 55.22756, 23.54641

Pica express
Paliūnės kaimas
Raseinių rajono savivaldybė
Ariogalos seniūnija
Koordinatės: 55.22317, 23.55703

Balsavimo taisyklės

Realybės šou dalyvauja 12 dalyvių. Kiekvieną savaitę (sekmadienį) vienas iš dalyvių palieka projektą.

Kiekvieną sekmadienį balsavimas vyksta interneto portale www.2barai.lt, kuriame registruojamasi per „Facebook“ prisijungimą. Balsuotojas gali paspausti mygtuką „balsuoti“, tokiu būdu suteikdamas patinkančiam dalyviui vieną balsą. Vienas interneto balsuotojas iš viso gali paspausti mygtuką „patinka“ penkis kartus vienam dalyviui. Interneto balsuotojų skirti balsai (mygtuko „balsuoti“ paspaudimai) sumuojami su TV3 žiūrovų balsais telefonu. Balsavimas telefonu neribojamas.

Paskelbus dalyvių balsavimo numerius vedėjai skelbia balsavimo pradžią. Daugiausiai televizijos žiūrovų ir interneto vartotojų balsų surinkęs dalyvis išlieka realybės šou. Mažiausiai surinkęs žiūrovų ir interneto vartotojų balsų dalyvis palieka realybės šou.

Balsuojančiųjų internetu ir TV3 žiūrovų balsai telefonu sumuojami. Balsai yra lygiaverčiai. Kiekvieno sekmadienio išlikimo laidos pabaigoje,  realybės šou palieka vienas dalyvis. 

Iš vieno telefono numerio priimamų balsų skaičius gali būti keičiamas prodiuserio sprendimu tik iki tiesioginio eterio laidos pradžios.